Bitva o tvou doménu – přihláška (říjen 2020)

Ahoj,

máme radost, že chceš pokračovat v Procesu Celým srdcem a je nám ctí s tebou na této cestě jít dál!
 
Bitva o tvou doménu bude hodně odlišná od úvodní lednové akce. Řečníci tentokrát budou předvádět názorné ukázky různých dovedností, jak vzájemně usilovat o svá srdce na hlubší úrovni. Po každé ukázce budete mít dost času si danou dovednost vyzkoušet s někým ze svého týmu. Každý tým bude mít opět na akci svého kouče, který vám pomůže do těchto dovedností proniknout.
 
V Nástrojích na konci sešitu k Realitě 2 najdete několik svědectví lidí, kteří se Bitvy o tvou doménu účastnili v minulých letech.
 
Po akci budete se svým týmem pokračovat v denních zamyšleních a týdenních setkáních, ve kterých vás budou provázet materiály pro Realitu 3 (sedm týdnů) a 4 (pět týdnů). Na setkáních týmu se budete vracet k jednotlivým dovednostem z Bitvy o tvou doménu a budete mít příležitost je dál procvičovat.
 
V Realitách 3 a 4 se zaměříte na to, jak vás zlo pronásleduje a jak vás společenství touží chránit a vyslat do vaší role v Božím příběhu. Budete čelit zlomenosti a rozbitosti své i těch kolem vás, ale bude tomu tak v prostředí lásky a milosti, které to umožňuje v opravdové upřímnosti. Dovednosti z Bitvy o tvou doménu vám pomohou pěstovat milující prostředí. Takové prostředí je potřeba k tomu, abyste mohli projít svou zlomeností k většímu poznání toho, jak vás Bůh vykupuje pro vaši roli v Jeho příběhu.
 
Po Bitvě o tvoji doménu a Realitách 3 a 4 budete také více vybaveni k tomu usilovat o lidi ve svém okolí celým svým srdcem, vést s nimi hluboké rozhovory a citlivě jim pomáhat přicházet v každodenních i těžkých situacích k Bohu.
 
Níže prosím vyplňte přihlášku na Bitvu o tvou doménu, která se uskuteční 23. - 25. října 2020 v Tuchoměřicích (kousek od Prahy).
 
Začátek: v pátek 23. října ve 12:00 obědem s tvým týmem
Konec:  v neděli 25. října odpoledne
Místo: Komunita Chemin Neuf, Školní 1, 252 67 Tuchoměřice
Web: http://www.chemin-neuf.cz/
 

Cena:

  • základní - 1700 Kč (pokrývá náklady na akci - místo u Prahy je dražší než místo konání úvodní akce)
  • donorská - 2000 Kč (pokud můžeš, budeme rádi, když zaplatíš tuto cenu, a tím podpoříš účastníky a facilitátory, kteří se nemohou dovolit zaplatit základní cenu)
  • sponzorovaná - 1300 Kč (pokud je pro tebe základní cena příliš, využij této možnosti).

Pokud s vámi na víkendovku pojede i vaše dítě/děti, prosím zkontaktujte nás ohledně kalkulace ceny. Cena pro doprovázející dospělou osobu (která se nebude účastnit programu) je 1600 Kč.

Uvedené ceny platí pokud budete mít vlastní povlečení nebo spacák.Pokud budete na místě potřebovat povlečení, přičtěte k vaší zvolené ceně ještě 100 Kč.

Storno podmínky:

Při zrušení účasti po 8.10. - 50 % z ceny,

Při zrušení účasti po 15.10. - 100 % z ceny

Příhlášku vyplňte do 15. července a platbu prosím uhraďte  do 31. července  na účet č. ú. 2401690582/2010 (FIO banka), variabilní symbol 2310.

Do do zprávy pro příjemce napište své jméno a příjmení. Pokud posíláte platbu za více osob (např. vy a váš manžel), uveďte do zprávy jména všech osob.

 
Důležité
Na pobyt v Tuchoměřicích si prosím vezměte přezuvky.
Povlečení (prostěradlo + povlečení na deku a polštář)

Informace o zpracování osobních údajů najdete na www.celymsrdcem.cz/gdpr.pdf