AKCE PRO VEŘEJNOST

Adventní procházka

v neděli 11. 12. od 15:15, sraz u školy

Napadlo vás někdy propojit dětem vánoční příběh s tím, co se odehrávalo, když ony samy byly u maminky v bříšku? Procházka nabídne vánoční příběh a jednoduché otázky k soukromým rozhovorům mezi dítětem a rodiči. Kdo byl nablízku těhotné Marii a kdo vám? Jak vybírali jméno Marie s Josefem a jak vy? Co měl malý Ježíš po rodičích a co mám já? Zazpíváme koledy, rozsvítíme lampióny a budeme sbírat písmena do tajenky. Půjdeme krátkou trasu přírodou od školy a zpět ke škole. Akce je zdarma a je otevřená široké veřejnosti. Lampióny s sebou!

Jak se k nám dostanete:


z Luk/Nemocnice Motol/Vypichu: busem 174 na zastávku Ve Výrech, odkud je to k nám už jen kousek (případně z Řeporyjského náměstí to taky není daleko)


ze Smíchovského nádraží: vlakem na Nádraží Řeporyje a pak je to ke škole asi 600m


autem: možnost zaparkovat blízko školy


Chcete se přijít podívat do školy?


PDF BALÍČKY

Skrze pdf balíčky můžete nahlédnout do naší tvorby pro děti. Balíčky nabízíme zdarma. Bude-li se vám náš balíček líbit a využijete ho, budeme rádi, když přispějete pár drobnými na Školu Celým srdcem. 🙂 Možnost nás podpořit najdete na stránce Kontakt.

Balíček získáte kliknutím na obrázek.

Kliknutím na obrázek se vám otevře prezentace.

Balíček získáte kliknutím na obrázek.

Máte-li o balíček zájem, napište nám e-mailem.

Proběhlé akce pro zájemce:

12/9

Začínáme!

Brdy, cca 8 km

Končí prázdniny a začíná nový školní rok. Každý začátek je tak trochu cesta do neznáma. Začátky, konce a cesty mezi nimi budou i tématem našeho prvního výletu.


Předchozí akce:

10/10

Podzimní paleta – umění v přírodě

Dalejské údolí, cca 4 km

Pojďte se projít barevnou krajinou a společně v ní objevovat i tvořit umělecká díla.


Předchozí výlety:

14/11 ON-LINE

Náklaďák plný zvířat

na Zoomu 10-11, 15.30-16.30

Štěpánka našla náklaďák plný zvířat. Kdoví, proč ho tam pašeráci nechali… My teď můžeme zvířatům pomoct vrátit se domů. Postupně navštívíme různá prostředí a zjistíme, kam které zvíře patří. Navíc se dozvíme spoustu zajímavostí a zahrajeme si i schovku. Připojte se. 🙂

Předchozí výlety:

12/12

Vánočně kolem světa

on-line & Stromovka

Seznámíme se s tím, jak se slaví Vánoce v cizích zemích a leccos si sami vyzkoušíme. Přidejte se k nám!

Předchozí výlety:

9/1

Kdo kráčí Prahou?

centrum Prahy

Český lev nás provede po známých místech v centru Prahy a nakonec se dozvíme i to, proč máme lva ve státním znaku.

Procházku od Nového světa po Staroměstské náměstí nabízíme rodinám v podobě pdf balíčku s mapkou, příběhem a aktivitami po cestě. Stačí vytisknout a vyrazit.

Předchozí výlety:

13/2

Kolik měří příroda?

Prokopské údolí

Víte, jak jednoduše odhadnout vzdálenost? Kolik lidí je potřeba na obejmutí největšího stromů v Prokopáku? Zjistěte to s námi 🙂 Kromě toho nás čekají logické hádanky a taky něco vytvoříme a postavíme.

Předchozí výlety:

27/3

Řek’ Mojžíš jednou lidu svému

on-line

Izraelci jsou připraveni k odchodu z Egypta, ale čeká se na Mojžíše. Ten zapomněl píseň k uspání hada, kterého nechal hlídat svoji hůl. Bez hole nemůže odejít. Je potřeba se vrátit do historie…

Postupně jsme sbírali noty k písničce a dozvídali se různé zajímavosti – třeba jak se vyrábí cihly nebo čím jsou nebezpečné mouchy.

Předchozí výlety:

27/3-5/4

Velikonoční stezka

Praha-Řeporyje

Víte, jak vypadala slavná Poslední večeře?

Byla to tradiční židovská slavnost a každý pokrm měl svůj hluboký význam. Připravili jsme pro vás stezku v přírodě, která vám Poslední večeří přiblíží krok za krokem. Na každém zastavení čeká děti tvořivý a pátrací úkol.

Předchozí výlety:

24/4

Den otevřených dveří

Radouňova 1

Děti i dospělé čekal program plný poznání a dobré nálady. Dozvěděli se, co znamená „celým srdcem“, jak se bude ve škole učit angličtina a jak bude každé dítě pracovat s vlastním plánem učení.

thin